nano-elements
19
Жов
  • Oleksandr Kornuta
    robot
  • 42 (Registered)
  • (0 Review)

Сьогодні людина оточила себе багатьма електронними пристроями, які спрощують їй життя. В більшості випадків такі пристрої використовуються без розуміння принципу їхньої роботи, тому що, зазвичай, в цьому немає потреби. Проте, коли така необхідність з’являється, то інформації з вільно доступних джерел, в основному, вистачає, щоб задовольнити більшість потреб. Навіть більше, цієї інформації достатньо, щоб спробувати розробити власний аналог описаного в них пристрою, хоч і з обмеженим функціоналом. Зважаючи на це, можна зробити висновок, що сучасні інформаційні технології надають широкі можливості для розробки розумних пристроїв використовуючи засоби цифрової електроніки, навіть без здобуття спеціальної технічної освіти.

Використовуючи веб-пошук, можна знайти тисячі сайтів з об’ємним теоретичним матеріалом. Однак, такий матеріал, як правило, охоплює досить обмежені питання та не пояснюється повною мірою. Взагалі, в більшості випадків, такі статті мають на меті показати досягнення автора, а не надати шукачеві вичерпну інформацію з теми. Як наслідок, отриманим знанням важко знайти практичне застосування. З іншого боку, як вже було сказано раніше, такої інформації у вільному доступі достатньо, і, витративши багато часу, необхідні знання можна отримати, але якою ціною? Іноді є простіші шляхи.

Так, метою цього підручника є розгляд основ прикладного програмування з прикладами їх практичного застосування. Все ж цей підручник розрахований більше на новачків, тому його вивчення не потребує ніяких спеціальних знань, крім базових умінь користуватися комп’ютером.

Course Content

Total learning: 28 lessons Time: 52 weeks

Інструктор

0.0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
₴1